Kapat
KOZAL 0

Kozal Teknik Görünüm Kasım 2018

Kozal, son kayyum atanmasının ardından şirket üzerinde beklentilerin arttığı ve hızla ivme kazandığını fark ediyoruz. Özellikle şirketin ortaklık yapısı iyice araştırılmalı ve devlet ile yapılan ihaleler ile ivmenin artabileceğini belirtelim.

Kozal Teknik Görünüm

KOZAL 47,76 TL

29.10.2018

Öncelikle 39 TL üzeri kapanışlarda olumlu havanın devam ettiğini fark ediyoruz. 38 TL altı ise stop loss olarak belirlenebilir.

kozal teknik görünüm

Şirketi önemli kılan maddelerden bir tanesi çıkarılan ürünlerin değer açısından önemli olması. Tesisler her ne kadar elverişli olsa da yaşanabilecek bir aksaklık söz konusu olduğunda olumsuz etkilenebilir. Bunu bir nevi şu şekilde düşünebiliriz çeyrek altına veya ons altına nasıl yatırım yapılıyorsa bu da onlardan bir tanesi olabilir. Ancak yukarıda dediğim gibi ortaklık yapısı oranlarına fazlası ile dikkat edilmeli. Hükumetin bu hisseyi kayyum ile desteklediğini gördük.

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Serkan ERCİL {Serkan ERCİL}

Merhaba ben Serkan ERCİL. Dicle Üniversitesi Fen Edeb. Fizik Bölümü mezunuyum. Şuan aktif olarak borsa, ekonomi yazarlığının yanı sıra ticaret ile uğraşıyorum. Bu sitedeki amacım tamamı ile bilgi paylaşımı yapmak. 12 yıllık internet bilişimi adına bir çok projede aktif rol oynadım ve şuandan itibaren bu site ile yeni bir sayfa açmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir