Kapat
KORDS 3

Kords Teknik Görünüm Kasım 2018

Şunu öncelikle belirtmekte fayda var hisse aşırı fiyatlanmaya gitmiş görünüyor. Özellikle kords, son 5 aydır pozitif ayrıştı bist 100 üzerinde.

Kords Teknik Görünüm

Kords ortaklık yapısına bakmak istersek burası önemlidir zira aldığınız hissenin kime veya kimlere ait olduğunu araştırmalısınız.

KORDS 10.47 TL

29.10.2018

Ortaklık Yapısı:
% 71,11 Hacı Ömer Sabancı Holding A. Ş.
% 28,89 Halka açık Kısım

Şirketin henüz 2018/9 aylık bilançosu daha yansımadı bu nedenle oradan gelebilecek pozitif bir haber tekrar sıçrama yaşanmasına neden olabilir ancak düzeltmenin de bu aylarda gelebileceğini de belirtelim. Bir sözümüz vardır o da:

Bir hisse sürekli artmadığı gibi sürekli de düşmez! Serkan ERCİL

kords teknik

Şirketi biraz araştırdığımızda gelebilecek antlaşma haberlerinden etkilendiğini görüyoruz. Medyada her hangi bir ülke bazında antlaşma söz konusu olduğunda bu ivmenin de hızla katlanma ihtimali var.

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Serkan ERCİL {Serkan ERCİL}

Merhaba ben Serkan ERCİL. Dicle Üniversitesi Fen Edeb. Fizik Bölümü mezunuyum. Şuan aktif olarak borsa, ekonomi yazarlığının yanı sıra ticaret ile uğraşıyorum. Bu sitedeki amacım tamamı ile bilgi paylaşımı yapmak. 12 yıllık internet bilişimi adına bir çok projede aktif rol oynadım ve şuandan itibaren bu site ile yeni bir sayfa açmak istedim.

“Kords Teknik Görünüm Kasım 2018” üzerine 3 yorum

  1. çadır ankara dedi ki:

    Sabancıların şirketleri sağlamdır. Son dönemlerde bile doğru dürüst sarsılma olmadı.

  2. Kişisel Blog dedi ki:

    Bu denli kriz dönemin de hala ayakta ve geçmişten daha iyi durumdalar. Sanırım buna para parayı çeker demeliyiz. Sonuç olarak ülkemizin şu an ki durumunun pek de iç açıcı olmadığını söyleyebiliriz.

  3. OldiesHead dedi ki:

    Kriz döneminin sağlam firmalarından ve güvenilir kağıtlardan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir