Kapat
AYGAZ 1

AYGAZ Teknik Görünüm Kasım 2018

Son samuray 20 şirketlerinden bir tanesi olan aygaz hissesini teknik bazda ele almak istedik. Kasım 2018 için önümüzdeki günlerde bizleri nelerin bekleyeceğini de ön sezgi açısından belirteceğiz. Belki de buna göre bir hamle yapmayı düşünebiliriz.

AYGAZ Teknik Görünüm

Öncelikle aygaz için

AYGAZ 12.00 TL

28.10.2018

itibari ile değere sahip olduğunu belirtelim. Daha önce twitter üzerinden belirttiğim gibi 10,20 TL seviyeleri üzerinde kapanışlarda olumlu trendin devam ettiğini belirtmiştim. Stop loss seviyemiz ise bu değere göre 11,60 TL olarak yazalım. Ayrıca aygaz’ın bu sene 2018 mart ayında temettü verdiğini belirtmiştik. Aygaz, 29.03.2018’de ödenmek üzere hisse başına net 1,303333 TL temettü ödeme kararını genel kurula teklif kararı almıştı. Yani şirketi incelediğimizde mart 2019 ayına dikkat etmekte fayda var. 2018/9 aylık bilançoların önümüzdeki günlerde geleceğini ve yeniden bir değerlendirme yapacağımı belirtelim.

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Serkan ERCİL {Serkan ERCİL}

Merhaba ben Serkan ERCİL. Dicle Üniversitesi Fen Edeb. Fizik Bölümü mezunuyum. Şuan aktif olarak borsa, ekonomi yazarlığının yanı sıra ticaret ile uğraşıyorum. Bu sitedeki amacım tamamı ile bilgi paylaşımı yapmak. 12 yıllık internet bilişimi adına bir çok projede aktif rol oynadım ve şuandan itibaren bu site ile yeni bir sayfa açmak istedim.

“AYGAZ Teknik Görünüm Kasım 2018” üzerine 1 yorum

  1. Fidan dedi ki:

    Yıllardır kalitesine güvendiğimiz ve ülkenin ender değerlerinden olan Ali Koç başkanımızın hatrına Aygaz firmasından vazgeçmeyeceğim. Benim gibi düşünen yüzlerce insan var. Kaliteden ödün vermediği sürece kendilerini tercih etmeye devam edeceğiz. Opet Aygaz ikilisi iyi işler çıkarıyor, temizlik konusuna değinmeye gerek bile duymuyorum şahsen, Türkiyenin bir numarasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir